Womens Henley
Op 20, 21 en 22 juni verschenen Isa Dignum, Vera Versteegh, Rosemary Jansen en Lydia Knevel in de Avril Vellacott Cup (Championship 4-) en Tosca Kettler in de The George Innes Cup (Championship 1x). Beide boten kwamen tot de Semi-Finals!
Henley
De M4+ met Floris van Hal, Joeri Geelhoed, Thijn Renssen, Vincent Lagerwerf en Marit Eradus (s) startten de Prince Albert Challenge Cup. De mannen en Marit hoefden hoefden geen kwalificaties te starten vanwege hun prestaties afgelopen seizoen. Ze wisten hun eerste ronde met een grote voorsprong te winnen. Helaas zijn ze in de tweede ronde verslagen. Desondanks een gave prestatie op Henley!
Ook Lisanne startte hier in zowel de 4- als in de 8+ namens de KNRB. In dat laatste nummer wint ze de Remenham Challenge Cup in de Womens 8+ in een zinderende finale! Heel gaaf Lis, gefeliciteerd!
FISU
De Topgroep 4- met Isa Dignum, Lydia Knevel, Vera Versteeg en in dit geval Nienke von Hebel (Skadi) heeft meegedaan aan FISU, het wereldkampioenschap voor studenten. Hier hebben ze een bronzen medaile behaald! Wij zijn super trots op deze geweldige prestatie!
WK U23
Rosemary Jansen zat oorspronkelijk ook in de FISU 4-, maar kreeg de kans om te selecteren voor het WK U23. Hier bemachtigde ze een mooie plek (nr. 7) in de dames 8+! Daarmee werd ze 1e van de B-finale! We zijn enorm trots op Rosemary, haar uitzending en deze prestatie!